Наша команда

Вейдер Тетяна

Доктор філософії (кандидат наук з державного управління), кандидат юр.наук, юрист-консультант НГО, автор та викладач курсу «Школа підприємців», директор Приазовської господарської адвокатури ММКА.
Бізнес-тренер, правові консультації, реєстрація та обслуговування бізнесу.

Гасим Салах

Доктор філософії (кандидат економічних наук), доцент кафедри міжнародних економічних відносин Харківського національного університету ім. Каразіна, консультант із зовнішньоекономічної діяльності.
Експорт, імпорт товарів.

Махортова Ельвіра

Юрист, адвокат по адміністративних, цивільних, кримінальних справах.
Правові консультації, тренінги, представництво інтересів клієнта в судах.

Вейдер Роман

Юрист-консультант, фахівець з особистої та майнової безпеки, керівник web-майстерні, фахівець з SMM, викладач з комп’ютерної грамотності та створення сайтів.
Все по комп’ютерах та Інтернету.

Бізнес-тренер Лариса Петрова

Лариса Петрова

Бізнес-тренер, керівник регіонального представництва Діловий клуб “Партнер”, координатор бізнес і соціальних проектів.
Експерт з питань фінансового планування та створення сімейного капіталу.

Олена Алексєєнко

Олена Алексєєнко

Астролог, консультант з новітньої космічної психології.
Консультації з профорієнтації для дітей та дорослих, сумісності пар, слабких місць в здоров’ї.

Баранова Ірина

Засновник і організатор всеукраїнського відкритого дитячо-юнацького фестивалю – конкурсу “Три кити – в океані дитячих талантів”, керівник театру пісні «Радість», викладач музики та художньої культури.
Організація заходів.

Селютіна Тетяна

Бухгалтер, економіст-фінансист з досвідом праці в проектних установах, НГО, з ФОП та в комерційних підприємствах.
Ведення бух.обліку.

Бутко Олена

бухгалтер НГО, спеціаліст з обліку і аудиту, співавтор та бухгалтер-консультант «Школи підприємців».
Консультації з обліку, по податках та відкриттю бізнесу.

Майєр Олена

Бухгалтер, викладач курсів «Бухгалтерський і податковий облік», «Автоматизація бухгалтерського обліку 1С: Бухгалтерія 8», «Податкова система України», «Приватне підприємництво в Україні».
Ведення бух.обліку, курсове навчання

Захарова Олена

Практичний психолог, засновник і керівник Жіночого клубу, керуючий трансформаційних ігор.
Психологічні консультації, ігри, ведення Жіночого клубу.

Якіменко Марина

Вчитель виробничого навчання, економіст, викладач курсу «Крой та шиття».
Курсове навчання швацькій справі.

Вітренко Ірина

Фахівець з міжнародних економічних відносин, викладач курсу «Массаж».
Курсове навчання массажу.

Рожкова Алла

Фотограф, майстер та викладач курсу «Hand Made».
Курсове навчання фотографії, практика створення виробів Hand Made.

Баранова Ангеліна

Блогер, іміджмейкер, модель, викладач курсу «Візаж».
Курсове навчання стилю, візажу.

Песоцька Анастасія

Візажист, парикмахер, стиліст, викладач курсу «Візаж».
Курсове та тренінгове навчання візажу, створенню образу.